Skal du sende personfølsomme oplysninger til menighedsrådet?

 

Send sikker mail til menighedsrådet

Formand
Birthe Ritslev
Mail: formand@jyllingesogn.dk
Telefon: 2371 0425

Næstformand
Peter W. Knaack
Mail: peter@knaack.net
Telefon 4673 2132

Kirkeværge
Axel Stiig Nielsen
Mail: asn@km.dk
Telefon: 2310 6815

Kontaktperson
Freddy Lund Petersen
Mail: flp1002@gmail.com
Telefon: 4635 6599

Kasserer
Jens Drejer
Mail: jensdrejer@privat.dk
Telefon: 5151 4392

 

 

Medlem
Ingrid Nørholm
Mail: i.norholm@jyllingesyd.dk
Telefon: 4678 9015

 

Medlem
Anders Schwartzbach
Mail: anders@jyllinge.dk
Telefon: 3079 0973

 

Medlem
Ingrid Ørum Andersen
Mail: ingrid.nord21@yahoo.dk
Telefon: 5183 6477

 

Medlem
Kjeld Reseke
Mail: kreseke@tdcadsl.dk
Telefon: 2943 2368

Medlem
Karl Egon Nielsen
Mail: karlegonn@gmail.com
Telefon: 4678 9192
Medlem
Gunnar Birck-Hansen
Mail: gunnarbirck@gmail.com
Telefon: 4678 9556

Medlem
Kristian Klysner
Mail: klysner@hosdig.dk
Telefon: 4037 0332

Medlem
Mikkel Haugsted Brahm
Mail: mikkel@brahm.dk
Telefon: 2331 0373
Sognepræst
Karen-Marie Winther
Mail: kmwo@km.dk
Telefon: 2310 6876

Sognepræst
Kaj Bollmann
Mail: kb@km.dk
Telefon: 4678 8160

Sognepræst
Mogens Damm
Mail: moda@km.dk
Telefon: 4673 3352
 

Medarbejderrepræsentant
Sekretær for menighedsrådet
Liane Schwartzbach
Mail: lis@km.dk
Telefon: 4673 3367